Logo Pracuj.pl

Software Tester

Santander Bank PolskaO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jenkins

  • Postman

  • SoapUI

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • branie udziału w testowaniu jednego z systemów banku,
  • poznanie nowych technologii w dziedzinie testów automatycznych,
  • tworzenie swoich celów rozwojowych wokół tematyki związanej z automatyzacją testów,
  • poznanie procesów biznesowych w Banku.

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenie zawodowego na stanowisku testera.
  • znasz narzędzia do automatyzacji testów (np. Jenkins, Postman, SoapUI)
  • posiadasz doświadczenie z zakresu testowania oprogramowania, analizy biznesowej, analizy danych,
  • masz wiedzę z zakresu ITSQB (certyfikacja mile widziane)
  • pracowałeś/aś z bazami danych i znasz SQL,
  • bardzo dobrze znasz MS Excel,
  • znasz xml, SoapUI,
  • znasz narzędzia takie jak Jira, TestLink ,
  • znasz UML lub BPMN w stopniu pozwalającym na rozumienie diagramów.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • jasno określone cele i atrakcyjny system motywacyjny,
  • wewnętrzne programy rozwojowe, szkolenia, projekty, akcje
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością

Software Tester, Wrocław