Oferta pracy

Sofware Tester

Connectis_

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • API

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Praca dla duńskiej firmy przy projekcie zaawansowanego i kompleksowego systemu opartego o technologie chmurowe służącego do zarządzania personelem w sektorach handlu detalicznego, hotelarstwa i opieki zdrowotnej

  • Dokumentowanie spójności i zapewnienie dostępności danych testowych oraz aktualizowanie danych testowych zgodnie z RODO i politykami bezpieczeństwa

  • Planowanie i przeprowadzanie testów manualnych, webowych oraz mobilnych (iOS oraz Android)

  • Testowanie API z użyciem narzędzi takich jak Postman oraz SoapUi

  • Tworzenie dokumentacji testowej zgodnie z wymaganymi standardami

  • Międzynarodowe środowisko pracy o skandynawskiej kulturze

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w przeprowadzaniu testów manualnych

  • Znajomości dowolnych narzędzi służących do testów API

  • Płynna znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenia w środowisku Agile

  • Wiedzy z zakresu ISTQB

  • Chęć rozwoju w kierunku Team Lidera

  • Podstawy automatyzacji testów

  • Znajomość baz danych SQL

  • Certyfikat ISTQB

To oferujemy

  • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Perspektywę długofalowej współpracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego