Logo Pracuj.pl

Solution Consultant

VSoft S.A.O firmie

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Podgórze Duchackie

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • relacyjne bazy danych

  • dowolny język programowania

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Do twoich zdań należeć będzie projektowanie rozwiązań informatycznych w oparciu o platformę technologiczną typu Low-code, tworzenie i modelowanie za pomocą narzędzi wizualnych: struktur danych, procesów biznesowych, algorytmów oraz interfejsu użytkownika, wsparcie w procesie analizy wymagań biznesowych i tworzeniu dokumentacji analitycznej.
  • Demonstrowanie platformy low-code archITekt klientom na warsztatach indywidualnych i grupowych.
  • Rozmowa z klientami o ich problemach, a następnie tworzenie wraz zespołem aplikacje odpowiadające ich potrzebom.
  • Będziesz mieć wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach.
  • Ale przede wszystkim będziesz mieć okazję rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych Programistów!

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w branży produkcji oprogramowania,
  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania,
  • Znajomość relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL,
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych problemów oraz myślenia analitycznego,
  • Umiejętności prezentacyjne,
  • Język angielski na poziomie C1,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • scrum

To oferujemy

  • VSoft to Ludzie! Dbamy o naszych pracowników (opieka medyczna, dofinansowana karta Multisport, ubezpieczenie na życie, fundusz integracyjny, paczki niespodzianki),
  • Zapewniamy komfortowe warunki pracy (elastyczne godziny, możliwość pracy zdalnej, darmowy parking, strefy relaksu, brak dress code’u),
  • Zadbamy o Twój rozwój (udział w szkoleniach, konferencjach, wewnętrzna konferencja VSoft Fest, biblioteka firmowa).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie i zadanie rekrutacyjne

VSoft to Ludzie!

Jesteśmy producentem profesjonalnych rozwiązań IT dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy autorskie oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Solution Consultant. Dowiedz się o nas więcej na stronie https://kariera.vsoft.pl/.

Solution Consultant, Puszkarska 7J, Podgórze Duchackie, Kraków