Solution Developer

ALIOR BANK

ALIOR BANK

Łopuszańska 38c

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Python

  • GIT

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie narzędzi wykorzystywanych w pracy operacyjnej Departamentu Cyberbezpieczeństwa

  • automatyzacja procesów obsługi incydentów bezpieczeństwa IT

  • eksperckie wsparcie projektów Banku w zakresie doboru, projektowania oraz implementacji rozwiązań cyberbezpieczeństwa

  • administracja podległymi systemami developerskimi

Nasze wymagania

  • przynajmniej 5 letnia praktyka w administrowaniu systemami operacyjnymi Linux i/lub Windows (z uwzględnieniem aspektów bezpieczeństwa, monitoringu, rozwiązywania problemów)

  • aktywne wykorzystywane języka powłoki (np. BASH) i Python do pisania własnych skryptów / narzędzi

  • praktyczna znajomość pracy z repozytoriami kodu GIT

  • samodzielność w realizacji zadań, w tym wyszukiwanie i proponowanie rozwiązań technicznych

Mile widziane

  • praktyczna znajomość Ansible

  • znajomość technologii chmurowych oferowanych przez Oracle, Microsoft

  • praktyczna znajomość zarządzania klastrem ELK

  • praktyczna znajomość zarządzania systemem SIEM Splunk

  • umiejętność identyfikowania niepożądanych aktywności w sieci, systemach operacyjnych i aplikacjach web

  • znajomość technologii konteneryzacji: docker, k8s

  • znajomość technologii wirtualizacyjnych ESX, NSX

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • brak dress code

  • interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Tak się u nas pracuje