Oferta pracy

Solution Engineering Manager

Siemens Digital Logistics Sp. z o.o.

  • Swobodna 1, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Swobodna 1

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem pracowników (20-30 osób),

  • motywowanie, bycie mentorem, coaching podległych zespołów,

  • wyznaczenie celów zespołowych i indywidualnych,

  • aktywny udział w procesach rekrutacyjnych i procesie wdrażania nowych osób,

  • zarządzanie budżetem działu (udział w jego planowaniu),

  • planowanie realizacji projektów we współpracy z Project Managerami

  • monitorowanie postępów prac i raportowanie stanu realizacji projektów i celów,

  • wsparcie (konsultacja) realizacji projektów w zakresie analizy wymagań, ryzyk, projektowania rozwiązań. (wsparcie swoich zespołów jak i Project Managerów i Analityków Biznesowych)

  • spotkania z klientami w ramach wsparcia zespołu realizującego projekty

  • aktywna współpraca z działem Operations, Product Management i R&D

  • analiza procesów i wprowadzanie usprawnień,

  • reprezentacja działu na zewnątrz.

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (15+ osób),

  • zarządzałaś/eś projektami w przeszłości, najlepiej w obszarze Service / IT

  • posiadasz wyższe wykształcenie (Informatyka, Zarządzanie Projektami lub pokrewne),

  • znasz różne metodyki wytwarzania oprogramowania, szczególnie Agile/SCRUM,

  • posiadasz umiejętności interpersonalne (komunikatywność, otwartość, empatia) co jest widoczne w sposobie w jakim zarządzasz zespołem i komunikujesz się z innymi osobami w organizacji,

  • wiesz, że uczenie się jest nieodłącznym elementem rozwoju,

  • posiadasz umiejętność dawania i przyjmowania feedbacku,

  • przejawiasz otwartość na nowe pomysły,

  • dążysz do realizacji postawionych Tobie celów,

  • jesteś otwarty/a na międzynarodowe podróże służbowe (do 10% czasu),

  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

W naszym wrocławskim oddziale zajmującym się R&D, zatrudniamy najlepszych specjalistów IT, tworząc innowacyjne rozwiązania dla naszych partnerów. Platforma logistyczna AX4 umożliwia naszym klientom kontrolowanie i monitorowanie złożonych procesów logistycznych. Z platformy, dostępnej w chmurze, korzystają wiodące firmy z różnych branż (m.in. BMW, Audi, Ford, Porsche, DHL, Schenker, BASF). Jeśli jesteś osobą ceniącą przyjazną atmosferę to z pewnością jest to miejsce dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy