Logo Pracuj.pl

Solution Manager (sieć IP)

VECTOR SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i rozwiązywanie zagadnień w sieciach klientów w zakresie technologii IP
  • Projektowanie rozwiązań systemowych
  • Ustalanie wymagań klienta dotyczących funkcjonowania systemu
  • Uzyskiwanie akceptacji technicznej projektowanych rozwiązań
  • Szukanie nowych pomysłów ofertowych poprzez analizę rynku oraz kontakty z dostawcami.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe techniczne (telekomunikacja, elektrotechnika, Informatyka i pokrewne)
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku (specjalistyczne/eksperckie) przy budowie i projektowaniu dużych systemów opartych o rozwiązania IP – minimum 2 lata
  • Doświadczenie związane ze sprzedażą ww. systemów
  • Znajomość architektury i projektowania sieci IP
  • Ważny jeden z certyfikatów CISCO: CCNA, CCDA, CCDP, CCIP, CCNP, CCSP, CCVP lub odpowiednik
  • Znajomość podstaw programowania (dowolny język programistyczny)
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux (na poziomie zaawansowanym)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Osobiste kontakty wśród potencjalnych klientów w branży Telco i HFC

To oferujemy

  • Merytoryczne wdrożenie i szkolenia z zakresu wspieranych technologii
  • Praca w firmie należącej do czołówki firm branży telekomunikacyjnej
  • Dostęp do wielu technologii i nowoczesnych laboratoriów
  • Przyjazna i oparta na partnerstwie atmosfera pracy
  • Uczestnictwo w ważnych wydarzeniach branżowych
  • Dostęp do dobrze wyposażonych laboratoriów
  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikacji zawodowych
  • Autonomia działania przy wsparciu Centrali
  • System pracy: hybrydowy/zdalny, w zależności od miejsca zamieszkania (stanowisko dla 1 osoby z dowolnego miejsca zamieszkania)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Narzędzia do pracy: samochód, laptop, telefon
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • biuro w zaciszu natury
  • świętowanie jubileuszy
  • webinary well-being
  • zespół muzyczny
  • zdalny model pracy

VECTOR SOLUTIONS sp. z o.o.

Grupa VECTOR działa na globalnym rynku technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT). Od lat wdrażamy i rozwijamy rozwiązania technologii infrastruktury dostępowej, systemy bezpieczeństwa oraz wymiany danych. Grupa VECTOR wspiera Klientów w transformacji cyfrowej, dostarczając rozwiązania i usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Jesteśmy polską firmą, która projektuje i wdraża nowoczesne rozwiązania ICT. Specjalizujemy się w cybersecurity, networking & communication, infrastrukturze IT & cloud, integracji sieci dostępowych oraz w technologiach video.

Solution Manager (sieć IP), Rzeszów