Oferta pracy

Solutions Architect – Cybersecurity

NTT Ltd.O firmie

NTT Ltd.

Sienna 73

Warszawa

NTT Ltd. jest wiodącym światowym dostawcą usług technologicznych. Jesteśmy globalnym partnerem organizacji, które chcą odnosić sukcesy, dzięki inteligentnym rozwiązaniom technologicznym. Dla nas inteligencja w tym kontekście oznacza rozwiązania oparte na danych, połączone, cyfrowe i bezpieczne. Jako globalny dostawca mamy niesamowity potencjał i gigantyczną skalę działania. Po połączeniu zasobów 28 marek, w tym NTT Communications, Dimension Data i NTT Security w jeden biznes, zatrudniamy ponad 40 000 osób w zróżnicowanym i dynamicznym miejscu pracy obejmującym 57 krajów, wspierając klientów w ponad 200 krajach i regionach.

Wspólnie z naszymi klientami kreujemy inteligentne miasta, fabryki, przemysł, służbę zdrowia, sport. Wywieramy pozytywny wpływ na życie konsumentów i społeczności na całym świecie. Razem tworzymy cyfrową przyszłość. Odwiedź nas na: www.hello.global.ntt, aby poznać wybrane projekty: Tour de France, Connected Conservation , Las Vegas, obserwatorium ALMA.

Solutions Architect - Cybersecurity

Zakres obowiązków:

Poszukujemy osoby do Działu Intelligent Infrastructure – Cybersecurity, której zakres obowiązków będzie obejmować:

  • projektowanie rozwiązań z obszaru Cybersecurity,
  • wsparcie merytoryczne departamentu sprzedaży w zakresie komunikacji z klientem, przygotowywania ofert oraz prezentacji rozwiązań (w tym „live-demo” oraz „proof of concept”),
  • współpraca z producentami oraz dostawcami w zakresie specyfiki rozwiązania,
  • współpraca z innymi zespołami NTT Poland oraz NTT Ltd. w ramach prowadzonych projektów,
  • propagowanie wiedzy merytorycznej w organizacji (w tym warsztaty i szkolenia).

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum trzyletnie doświadczenie w pracy po stronie producenta, integratora lub operatora rozwiązań ICT,
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów budowy rozwiązań Cybersecurity,
  • bardzo dobra znajomość minimum dwóch z następujących technologii: Cisco, Check Point, PaloAlto, Fortinet, TrendMicro, F5,
  • znajomość zagadnień wymiany informacji IOC pomiędzy systemami bezpieczeństwa,
  • doświadczenie we wdrażaniu/utrzymaniu systemów bezpieczeństwa,
  • doświadczenie w prowadzeniu prezentacji oraz tworzeniu ofert handlowych,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (min B2),
  • komunikatywność oraz łatwość budowania dobrych relacji z klientem oraz z zespołem.

Mile widziane:

  • znajomość rozwiązań bezpieczeństwa NTA, NBA (Network Traffic/Behavior Analitycs),
  • znajomość rozwiązań firm Thales, Splunk,
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft, Linux,
  • potwierdzona znajomość technologii poprzez posiadanie dwóch wybranych certyfikatów producentów na poziomie professional (Cisco CCNP Sec, Checkpoint CCSE, F5-CA, FortiNet NSE 4 itp.),
  • znajomość aspektów prawa zamówień publicznych,
  • chęć uczenia się i poznawania nowych technologii.

Z naszej strony oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy),
  • miejsce pracy w ścisłym centrum miasta przy metrze Rondo ONZ,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz wynagrodzenie premiowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie aktywności sportowych bądź kulturalnych z ZFŚS,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • prawdziwie owocowe poniedziałki i środy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach,
  • platformę do szkoleń on-line,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego.
Czekamy na Twoją aplikację!

Do aplikowania zapraszamy zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Ogłoszenie archiwalne