Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sortowacz surowców wtórnych - Operator wózka widłowego

  • Brodnica, kujawsko-pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 02.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TSC Sp. z o.o.

    TSC SP. Z O.O. to firma oferująca kompleksowe rozwiązania dla przemysłu celulozowo-papierniczego, obejmujące dostawy wyselekcjonowanych produktów, doradztwo, wdrożenia technologiczne, serwis techniczny oraz szkolenia pracowników. Działa na rynku od 1999 roku, siedziba główna firmy znajduje
    się Warszawie. TSC SP. Z O.O. współpracuje z firmami w całej Europie, a w szczególności z papierniami
    z Ukrainy, Rosji, Polski, Białorusi, Łotwy, Litwy i Rumunii.

    SORTOWACZ SUROWCÓW WTÓRNYCH - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

    Miejsce pracy: Brodnica
    Region: kujawsko-pomorskie

    Opis stanowiska

    • Wykonywanie prac przy segregacji i belowaniu surowców wtórnych głównie z papieru i tektury.
    • Ręczne sortowanie surowców wtórnych i wybieranie asortymentu.
    • Wykonywanie pracy przy taśmie sortowniczej belownicy kanałowej i obsługiwanie sortowni.
    • Załadunek i rozładunek samochodów za pomocą wózka widłowego.
    • Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu i (odbiór ilościowy i jakościowy).
    • Sporządzanie odpowiedniej dokumentacji przewozowej i przychodowo-rozchodowej magazynu.
    • Dbanie o porządek w magazynie i terenie przyległym.
    • Zabezpieczanie towarów i mienia przed kradzieżą i czynnikami zewnętrznymi (opady).
    WYMAGANIA:
    • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
    • Brak przeciwskazań do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku,
    • Sumienność oraz uczciwość,
    • Dyspozycyjność.

    ZAPEWNIAMY:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TSC SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest TSC SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 303. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.