Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Sourcing Manager

  • lubuskie
  • Kierownik
  • 22.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Dla naszego Klienta, Firmy produkcyjnej z wielkopolski nastawionej na optymalizację procesów wewnętrznych, aktualnie poszukujemy zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

    SORL/5406/MB

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Zarządzanie dostawcami - ich kwalifikacja, selekcja, ocena w celu pozyskiwania najlepszych dostawców
    • Budowanie portfolio dostawców pod kątem ważnych kategorii zakupowych (aluminium, metal, szkło)
    • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz analiza otrzymywanych ofert pod kątem formalnym i cenowym, selekcja najkorzystniejszych ofert na komponenty z wyznaczonego obszaru asortymentowego
    • Przygotowywanie i prowadzenie negocjacji dotyczących warunków współpracy, składanie zamówień do dostawców, nastawienie na redukcję kosztów logistycznych
    • Zaangażowanie w projekty oszczędności kosztów zakupów na określonym rocznym celem poziomie
    • Uczestnictwo w targach i innych eventach handlowych, audytach i wizytach u dostawców
    • Dbanie o bliską i satysfakcjonującą współpracę z Klientami Wewnętrznymi w celu zapewnienia odpowiedniej obsługi klienta i wczesnego reagowania
    • Przygotowanie i monitorowanie realizacji zamówień
    • Zarządzanie dokumentacją procesów zakupowych

    WYMAGANIA:

    • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w samodzielnym prowadzeniu działu Sourcingu
    • Doświadczenie w zakresie zakupów produkcyjnych
    • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
    • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (min.B2)
    • Znajomość rynku dostawców
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacji poparte doświadczeniem
    • Inicjatywa, orientacja na wyniki i wysokie zdolności analityczne
    • Silna orientacja na realizację celów
    • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole
    • Nastawienie na współpracę i otwartą komunikację
    • Samodzielność we wprowadzaniu własnych inicjatyw

    OFERUJEMY:

    • Szansę dołączenia do międzynarodowej organizacji, która stawia na podwyższanie kompetencji swoich pracowników
    • Możliwość rozwoju kompetencji liderskich
    • Możliwość zaangażowania w ciekawe projekty w dziale Zakupów
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia wraz z dodatkowymi benefitami
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl