Oferta pracy

Sourcing Manager

SMYK

  • Domaniewska 48, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

SMYK

Domaniewska 48

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i kształtowanie polityki sourcingowej doboru dostawców dla marki COOL CLUB

  • Tworzenie procedur dotyczących oceny dostawcy i procesu kwalifikacji nowych dostawców oraz inicjowanie audytów

  • Analizowanie rynku i poszukiwanie nowych dostawców w Polsce i na Świecie

  • Nadzorowanie procesu wdrożeń nowych dostawców od strony zakupowej

  • Monitorowanie i ocenę jakości usług dostawców

  • Negocjowanie umów oraz najlepszych warunków zakupów

  • Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi dostawcami oraz rozwijanie rynku dostawców

  • Współpraca z działem zakupów, jakości i magazynem

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenia w pracy w rozwijaniu rynku dostawców odzieżowych

  • Doświadczenia we współpracy z fabrykami produkcyjnymi z dalekiego wschodu

  • Bardzo dobrego rozumienia procesów zakupowych

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – poziom B2/C1

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności negocjacyjnych i komunikacyjnych

  • Umiejętności pracy z danymi i ich interpretacją

  • Nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów MS Office (w tym arkusza Excel)

  • Wykształcenia wyższego

  • Możliwości odbywania częstych podróży służbowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • inicjatywy dobroczynne

  • pilates, techniki relaksacji, fotele masujące

SMYK

SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

Przewiń do profilu firmy