Oferta pracy

Sp. ds. Digital Marketingu

Devire

6 0007 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta firmy z obszaru usług edukacyjnych do Działu Marketingu, poszukujemy dwóch Kandydatów na stanowisko Specialisty ds. Digital Marketingu.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii komunikacji i rozwoju marek w internecie

  • Planowanie i wdrażanie kampanii digital dla wybranych produktów: e-mail marketing, SEM - PPC, display, video i mobile marketing

  • Analiza kluczowych wskaźników efektywności prowadzonych działań, optymalizacja oraz rekomendacja zmian (z wykorzystaniem Google Analytics)

  • Bieżąca analiza trendów oraz wdrażanie innowacji w obszarze komunikacji online

  • Zarządzanie budżetem – planowanie oraz rozliczanie kampanii

  • Współpraca z partnerami biznesowymi (agencjami, mediami, podwykonawcami)

  • Współpraca w tworzeniu i zarządzaniu stronami

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w obszarze digital marketingu lub podobnym

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość (nie wymagamy umiejętności samodzielnej konfiguracji) narzędzi marketingu internetowego - różne rodzaje kampanii display.

  • Znajomość Google Analytics, Google Ads

  • Mile widziana znajomość modeli rozliczania kampanii (CPC, CPA, CPV itp.)

  • Mile widziana znajomość języka HTML (na poziomie umiejętności składania mailingów)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – studia, szkolenia, spotkania z ekspertami

  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów pozapłacowych tj.: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Elastyczny czas pracy w modelu hybrydowym oraz możliwości rozwoju

  • Dodatkowe dni wolne (7-8 dni w roku)

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy