Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spa Koordynator / Spa Shift Leader

FMK "sp.j." KONIECZNYO firmie

  • Stefana Czarnieckiego 56
    Puszczykowo, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Kierownik

FMK "sp.j." KONIECZNY

Stefana Czarnieckiego 56

Puszczykowo

Obiekt SPA mieszczące się w prestiżowym kompleksie hotelowo-restauracyjnym w okolicach Poznania planujący nowe otwarcie poszukuje energicznych, pozytywnych, chętnych do pracy osób z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem na wskazanym stanowisku.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności w renomowanym miejscu – ta oferta jest dla Ciebie.

Obecnie trwa rekrutacja na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem SPA
  • Czuwanie nad prawidłowym funkcjonowaniem SPA w czasie nieobecności Kierownika Spa
  • Realizacja celów sprzedażowych;
  • Dbałość o rozwój i realizację celów,
  • Profesjonalna obsługa Gości zgodna z najwyższymi standardami
  • Bezpośredni kontakt z klientem oraz konstruktywne rozwiazywanie sytuacji konfliktowych
  • Dyspozycyjność i pro-aktywność
  • Nienaganna czystość osobista i stanowiska pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność wykonywania zabiegów i masaży;
  • Rzetelności w powierzonych obowiązkach,
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i optymizm;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Pracę w prestiżowym obiekcie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne