Space Planner - koordynacja przenoszenia przestrzeni biurowych (również dla osób bez doświadczenia)

Devire

4 5005 500 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest wiodąca firma doradcza świadcząca usługi na rynku nieruchomości. Współpracują z wieloma klientami - od startupów technologicznych, po globalne organizacje, działające w takich branżach jak bankowość, energetyka, opieka zdrowotna, prawo, nauki przyrodnicze, produkcja i technologia.

Aktualnie, ze względu na prężny rozwój, firma poszukuje osoby na nowe stanowisko w Polsce: Space Planner.

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja przenoszenia przestrzeni biurowych

  • Wstępna współpraca z planistami obiektów, w celu określenia przydziałów

  • Przypisywanie pracowników do ustalonych miejsc w biurach

  • Pozyskiwanie danych i ich aktualizacja w systemie wewnętrznym

  • Aktualizacja rzutów przestrzeni biurowych

  • Bieżący kontakt z pracownikami firmy

  • Współpraca z zagranicznym Space Planner'em (konieczność znajomości języka angielskiego)

  • Praca w biurze, praca zdalna oraz wizyty w biurach Klienta.

Wymagania pracodawcy

  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w wymiarze pełnego etatu

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu B2/C1

  • Pierwsze doświadczenie w pracy biurowej/obsłudze klienta - mile widziane

  • Komunikatywność, asertywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysokie umiejętności organizacyjne

  • Dodatkowym plusem będzie znajomość obsługi AutoCAD (nie jest to jednak wymagane).

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie (przewidywane zatrudnienie na okres 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia dalszej współpracy)

  • Możliwość elastycznego dostosowania godzin pracy

  • Kompleksowe wdrożenie stanowiskowe oraz szkolenia narzędziowe

  • Pozytywna atmosfera pracy

  • Praca w biurze (lub w domu) oraz wizyty w biurach Klienta

  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w międzynarodowej firmie, o bardzo ugruntowanej pozycji na rynku.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy