Oferta pracy

Spacjalista ds. Finansów i Administracji

MONDAY AGENCJA KOMUNIKACJI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

5 600‐6 800 zł brutto / mies.
  • Wojciecha Górskiego 9
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

MONDAY AGENCJA KOMUNIKACJI sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wojciecha Górskiego 9

Warszawa

Jesteśmy agencją PR i komunikacji zintegrowanej. Public relations, social media, digital, content marketing, influencer relations – oferujemy pełne spektrum narzędzi komunikacyjnych.

Analizujemy potrzeby, identyfikujemy grupy docelowe, uwzględniamy trendy, zbieramy dane, wyciągamy wnioski i dobieramy efektywne sposoby oraz kanały komunikacji. Pracujemy dla ludzi (Human2Human), angażujemy emocje, dbamy o rezultaty

Opis stanowiska:

  • Wystawianie faktur i korekt sprzedaży dla klientów zgodnie z warunkami umów i zamówień w systemie Teamogy
  • Wpisywanie faktur sprzedażowych do cashflow i ich archiwizacja
  • Współpraca z Szefami Zespołów w zakresie rozliczania projektów dla klientów
  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie finansowym
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Raportowanie oraz rozwiązywanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • Kontrola podwykonawców i poddostawców pod względem ich obecności w rejestrach czynnych VAT-owców, list zarejestrowanych rachunków
  • Prowadzenie comiesięcznej kontroli kompletności dokumentacji księgowej wydatków za poprzedni miesiąc oraz egzekwowanie brakującej dokumentacji od pracowników lub kontrahentów
  • Kontrola zgodności cashflow ogólnego z bieżącym stanem konta. Bieżące raportowanie o sytuacjach niebezpiecznych do CEO/SFAM

Wymagania:

  • Wykształcenie w obszarze ekonomii lub minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w księgowości
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Znajomość przepisów księgowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole oraz łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu
  • poczucie humoru oraz gotowość do podejmowania nowych wyzwań
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne narzędzia do pracy
  • Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą
  • Przyjazną atmosferę
  • Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
  • Opiekę medyczną, pyszną kawę codziennie rano J

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy