Logo Pracuj.pl

Spark Developer

Capgemini Software Solutions CenterO firmie

Capgemini Software Solutions Center

Legnicka 48

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java

  • Scala

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie projektów z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i narzędzi Big Data i/lub Cloud (m in. streaming, cloud, clustered computing, real-time processing, advanced analytics);
  • projektowanie i implementowanie procesów przetwarzających duże i nieustrukturyzowane zbiory danych (noSQL, Data Lake Architecture);
  • wdrażanie, optymalizowanie oraz testowanie nowoczesnych rozwiązań Big Data, również w chmurze oraz w środowisku Continuous Delivery / Continuous Integration;

Nasze wymagania

  • posiadasz komercyjne doświadczenie w projektach z obszaru Data Engineering, Big Data i/lub Cloud z wykorzystaniem technologii Spark;
  • programujesz w języku Python, Scala lub Java;
  • znasz dobrze przynajmniej jeden (nie)relacyjny system bazodanowy oraz język (no)SQL;
  • bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim (gotowość do nauki języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego – więcej informacji znajdziesz tutaj);
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
  • możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • bezpłatne miejsca parkingowe oraz zamykane boksy rowerowe;
  • dostęp online do ponad 2000 audiobooków i podcastów;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta Multisport

W ramach prowadzonego przez nas projektu dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń społecznych w Niemczech wspieramy i rozwijamy duży system ERP oparty o Java 8 / Swing / Oracle, wielowarstwową architekturę, wiele generatorów standaryzujących tworzenie programu i konfiguracji, wykorzystujący szereg ciekawych mechanizmów i standardów w celu realizacji biznesowych potrzeb klienta.

W aplikacji prowadzone są konta kilkuset tysięcy ubezpieczonych, dla których, na podstawie gromadzonych informacji, obliczane i gromadzone są składki oraz obliczane i wypłacane świadczenia.

Zespół projektowy tworzy ponad 70 zdolnych i pozytywnie nastawionych koleżanek i kolegów.

Spark Developer, Legnicka 48, Fabryczna, Wrocław