Praca spawacz mag / operator robota

Mamy dla Ciebie 3 ofert

Sprawdź oferty pracy zdalnej

Pracuj z miejsca, które najbardziej Ci odpowiada

Sprawdź
    • Helmond- Holandia, Hapert, Holandia
    Praca w zakładzie zajmującym się produkcją kontenerów na śmieci oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Do obowiązków pracownika należy spawanie oraz kontrola pracy robota spawalniczego. Oferujemy : atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do...
    opublikowana: 25 stycznia 2021
    • Treuenbrietzen (niedaleko Poczdamu), Niemcy
    Oczekiwania: Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Znajomość rysunku technicznego Doświadczenie jako operator robotów spawających (mile widziane) Umiejętność spawania metodą MAG Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym Posiadanie własnego...
    opublikowana: 19 stycznia 2021
    • kujawsko-pomorskie
    Opis stanowiska: przygotowanie i montaż prostych konstrukcji stalowych, obsługa robota spawalniczego, spawanie konstrukcji stalowych po robocie spawalniczym. ...
    opublikowana: 18 stycznia 2021