Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz 135/136/138

Tarkon Sp. z o.o.O firmie

  • Belgia

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych

  • umiejętność spawania metodą 135-136-138

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • sumienność i dokładność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • pracodawca zapewnia organizację wyjazdu

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bezpłatne zakwaterowanie i dojazdy, narzędzia pracy)