Logo Pracuj.pl

Spawacz 135/136 lub 111 (Polska lub Szwecja)

NAFTO SP Z O OO firmie

  • Szwecja
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • spawania elementów stalowych (rurociągi, konstrukcje, zbiorniki) zgodnie z dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • posiadania aktualnych uprawnień spawalniczych 135 i 136 lub 111 (warunek konieczny),
  • umiejętności pracy z rysunkami technicznymi,
  • zdolności do pracy powyżej 3m.,
  • stażu pracy na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • rzetelności i solidności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

To oferujemy

  • wynagrodzenie około 7000 zł netto/miesięcznie (w tym nagrody uznaniowe, dodatki oraz stawka za oddelegowanie) w trakcie pracy na projekcie – budowa w Polsce
  • lub wynagrodzenie około 2300-2500 euro netto/miesięcznie (w tym premia, dodatki oraz stawka za oddelegowanie) w trakcie pracy na projekcie – budowa w Szwecji.
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • udział w ciekawych projektach,
  • podnoszenie własnych umiejętności poprzez współpracę z bardzo doświadczonym zespołem,
  • zakwaterowanie, dojazd i posiłek na budowie,
  • możliwość zjazdu na urlop w terminie uzgodnionym z Kierownikiem budowy,
  • prywatną opiekę medyczną LUX MED (zgodnie z zasadami obowiązującymi w Spółce),
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietów sportowych.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Aktualne oferty pracodawcy
Nr ref.: 4/NSL/2022

Spawacz 135/136 lub 111 (Polska lub Szwecja), Szwecja