Ta oferta pracy jest nieaktualna od 146 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz 135/138/136

  • Dania
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 12 lat.

    Aktualnie dla naszych klientów z Danii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr Ref: Spaw-o/ 04.18/DK

    Zakres obowiązków:

    • Spawanie różnego rodzaju elementów ze stali czarnej np. łyżki do koparek,  belki pod hale i mosty, elementy do turbin wiatrowych, montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny. Oferujemy pracę w różnych częściach Danii, na różnych projektach i u różnych Klientów. Kontrakty krótko terminowe jak również możliwość długotrwałej współpracy – w zależności od projektu.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie (+ dodatki zmianowe),
    • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
    • umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
    • dodatek wakacyjny 12.5% do każdej godziny,
    • ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
    • możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
    • opieka koordynatora,
    • wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
    • pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia).

    Oczekujemy:

    • udokumentowanego doświadczenia zawodowego na powyższym stanowisku – minimum 3 lata,
    • aktualnego certyfikatu spawalniczego na jedną lub więcej metod,
    • umiejętności pracy w oparciu o rysunek techniczny,
    • min. komunikatywnej znajomości j. angielskiego – duży atut,
    • prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.

    Wymagane dokumenty:

    • CV,
    • Aktualne certyfikaty spawalnicze,
    • Dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy , referencje itp.
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim
    z podaniem numeru referencyjnego Spaw-o/ 04.18/DK za pomocą przycisku:

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia.
    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Oferta dotyczy pracy za granicą.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez  BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2016 r. poz. 922.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

    bottom