Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz 135/138

  • Srodkowa Finlandia, Finlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 17.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

VPS Henkilöstöpalvelu Ky

VPS Henkilöstöpalvelu jest Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca od 1987 r. Posiadamy 8 centrów rekrutacyjnych w Finlandii oraz biura w Budapeszcie i Tallinie.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta, stale poszukujemy osób na stanowisko spawacz. Ciągle prowadzimy intensywna rekrutacje i zatrudniamy wykwalifikowanych kandydatów.

Miejsce pracy: Srodkowa Finlandia
Region: Finlandia

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów metodą MIG/MAG (stal czarna/nierdzewna, blachy o grubości 3-30 mm - mogą być grubsze)
  • Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • mile widziany aktualny certyfikat spawalniczy 135/138
  • mile widziana umiejętność prowadzenia wózków widłowych
  • doświadczenie na stanowisku spawacz minimum 3 lata
Oferujemy:
  • Pierwszą umowę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (możliwość pracy na stale). Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Możliwość banku godzin.
  • Umowę o pracę na fińskich warunkach.
  • Wynagrodzenie 13,00 euro/h + dodatki za pracę w systemie wielozmianowym + dodatki urlopowe.
  • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą i z pobytem w Finlandii
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Koszt zakwaterowania około 200-250 e/miesięcznie

Można opisać własnymi słowami doświadczenie zawodowe (jakie materiały, grubość, sposób spawania itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.