Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz 135/138

  • Srodkowa Finlandia, Finlandia
  • Pracownik fizyczny
  • 17.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    VPS Henkilöstöpalvelu Ky

    VPS Henkilöstöpalvelu jest Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca od 1987 r. Posiadamy 8 centrów rekrutacyjnych w Finlandii oraz biura w Budapeszcie i Tallinie.

    Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego klienta, stale poszukujemy osób na stanowisko spawacz. Ciągle prowadzimy intensywna rekrutacje i zatrudniamy wykwalifikowanych kandydatów.

    Miejsce pracy: Srodkowa Finlandia
    Region: Finlandia

    Opis stanowiska:

    • Spawanie elementów metodą MIG/MAG (stal czarna/nierdzewna, blachy o grubości 3-30 mm - mogą być grubsze)
    • Wykonywanie detali na podstawie rysunku technicznego
    Wymagania:
    • bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
    • mile widziany aktualny certyfikat spawalniczy 135/138
    • mile widziana umiejętność prowadzenia wózków widłowych
    • doświadczenie na stanowisku spawacz minimum 3 lata
    Oferujemy:
    • Pierwszą umowę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia (możliwość pracy na stale). Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz. Możliwość banku godzin.
    • Umowę o pracę na fińskich warunkach.
    • Wynagrodzenie 13,00 euro/h + dodatki za pracę w systemie wielozmianowym + dodatki urlopowe.
    • Pomoc w załatwianiu formalności związanych z pracą i z pobytem w Finlandii
    • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
    • Koszt zakwaterowania około 200-250 e/miesięcznie

    Można opisać własnymi słowami doświadczenie zawodowe (jakie materiały, grubość, sposób spawania itp.)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.