Spawacz aluminium metodą TIG

  • Tczew, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 20.02.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 22.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Spawacz aluminium metodą TIG: poniedziałek-piątek

    Obowiązki:

    • Spawanie małych części aluminiowych metodą TIG,
    • Dbanie o prawidłowy przebieg procesu i procedury spawania,
    • Przestrzeganie zasad BHP.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
    • Uprawnienia spawacza,
    • Dokładność,
    • Doświadczenie w spawaniu metodą TIG.

    Oferujemy:

    • Lekką siedzącą pracę wymagającą precyzji i dokładności,
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • Umowę o pracę,
    • Pracę na hali w bardzo dobrych warunkach od poniedziałku do piątku,
    • Długotrwałą współpracę z firmą,
    • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + premie,
    • Pakiet socjalny, w tym pakiet opieki medycznej, karta multisport, możliwość dofinansowania nauki j. angielskiego.
    • Zapraszamy również Panie do współpracy.
    Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.
    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie :

    1. obowiązkowo

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym SPA/03/19 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

    2. dobrowolnie

    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Zatrudnienia nr 10554