Logo Pracuj.pl

Spawacz – branża grzewcza

WINKELMANN Sp. z o.o.O firmie

5 000–6 900
brutto / mies.
  • Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

WINKELMANN Sp. z o.o.

Jaworzyńska 277

Legnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych
  • Wykonywanie połączeń spawanych dla konstrukcji podgrzewaczy wody wg planów i zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wykonanie norm produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobu i raportowanie wyników

Nasze wymagania

  • Umiejętność spawania MAG lub podstawowe uprawnienia spawalnicze metodą MAG 135 (możliwość sfinansowania kursu przez Pracodawcę)
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość narzędzi pomiarowych: suwmiarka, mikrometr
  • Uczciwość, rzetelność, pracowitość
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Dofinansowanie wakacji
  • Dodatki i bony świąteczne
  • Prywatna opieka medyczna Medicover za 1 zł
  • Karta MultiSport
  • Spotkania integracyjne
  • Pikniki rodzinne z wieloma atrakcjami
  • Dofinansowana stołówka
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program emerytalny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Winkelmann Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży motoryzacyjnej i grzewczej, największe przedsiębiorstwo produkcyjne w Legnicy, zatrudniające obecnie 1500 pracowników. Jest częścią niemieckiej Winkelmann Group, składającej się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych, zlokalizowanych na całym świecie.

Sektor grzewczy Winkelmann Sp. z o. o. to od 1998 roku wiodący producent pojemnościowych podgrzewaczy wody. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tym sektorze poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Sektor Automotive Winkelmann Sp. z o. o. od 2005 roku zajmuje się produkcją części samochodowych dla prestiżowych światowych marek. W związku z intensywnym rozwojem i nowymi inwestycjami w tej branży poszukujemy doświadczonych osób na stanowisko.

Spawacz – branża grzewcza, Jaworzyńska 277, Legnica