Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym prawie 3000 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie kraju.

    Nasze tramwaje i pociągi można spotkać zarówno w Polsce, jak i zagranicą, w krajach takich jak Niemcy, Rumunia, Bułgaria, Ukraina, Węgry, Włochy, Rosja, Białoruś, Czechy, Kazachstan czy Litwa.

    W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje specjalistów do pracy na stanowisku:
    Spawacz
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Zadania:

    • przygotowanie konstrukcji do spawania
    • spawanie konstrukcji (met. 135, 136, 141)

    Oczekujemy:

    • uprawnień spawalniczych w metodzie 135 i/lub 136 i/lub 141
    • umiejętności czytania rysunku technicznego
    • doświadczenia na w/w stanowisku

    Oferujemy:

    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • umowę o pracę
    • dodatek relokacyjny dla osób spoza Bydgoszczy
    • motywacyjny system wynagradzania

    Osoby zainteresowane niniejszą ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)".

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

    bottom