Logo Pracuj.pl

Spawacz

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.O firmie

6 000–7 000
brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 20
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Ludwikowo 2

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie metodami: 135(MAG), 111(MMA), 114(FCAW),

Nasze wymagania

  • Uprawnienia do spawania w metodach: 135(MAG), 111(MMA), 114(FCAW),
  • Obsługa palnika - podgrzewanie elementów,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Wykształcenie średnie zawodowe lub techniczne,
  • Podstawowa znajomość narzędzi pomiarowych,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku spawacza,
  • Uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

To oferujemy

  • Pewne i stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Szkolenie z zakresu obsługi suwnic,
  • Pakiet socjalny, pakiety sportowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie na dojazdy transportem publicznym lub rowerem

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. działa w ramach międzynarodowej grupy i specjalizuje się w produkcji elementów infrastruktury, szczególnie rozjazdów kolejowych i tramwajowych. Jesteśmy nowoczesną, sprawnie funkcjonującą, dynamicznie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji na rynku.

Spawacz, Ludwikowo 2, Bydgoszcz