Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

ZASADA FABRYKA MASZYN sp. z o.o.O firmie

2428 brutto / godz.
  • Siemianowicka 98
    Bytom, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ZASADA FABRYKA MASZYN sp. z o.o.

Siemianowicka 98

Bytom

Firma Zasada Fabryka Maszyn sp. z o. o. producent urządzeń dla przemysłu spożywczego poszukuje:

Spawacz

Główne zadania na stanowisku:

  • spawanie elementów produkcyjnych metodą TIG - stal / stal nierdzewna,
  • czytanie rysunku technicznego,
  • współpraca z innymi działami produkcji,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • aktualne uprawnienia spawalnicze,
  • dobra, ogólna wiedza techniczna,
  • chęć do pracy i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnym, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (7:00 - 15:00),
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stawka godzinowa 18,00 - 20,00 zł netto + premia uznaniowa do 30%

Ogłoszenie archiwalne