Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

EL-SUN Grzegorz Luśtan

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

288

Czarnochowice (pow. wielicki)

Twój zakres obowiązków

  • Spawanie elementów metodą MIG

  • współpraca z pozostałymi członkami zespołu w ramach wykonywanego zlecenia produkcyjnego,

Nasze wymagania

  • Znajomość rysunku technicznego.

  • Gotowość do pracy

  • Uprawnienia spawacza

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

    O nas

    Firma El-sun produkuje konstrukcje pod panele fotowoltaiczne, a także zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych.