Spawacz

CZEKAMET PL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

  • Czekanów (pow. tarnogórski), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Spawacz

Obowiązki:

  • prowadzenie prac spawalniczych na podstawie dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi technologicznymi,
  • wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej,
  • dbanie o prawidłową eksploatację maszyn i urządzeń na stanowisku pracy,
  • prawidłowe i terminowe wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego,
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP i Ppoż, regulaminu pracy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spawacza,
  • umiejętność spawania metodą TIG,
  • dobra znajomość dokumentacji technicznej,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie w pracę.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • długofalową współpracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych,
  • możliwość rozwoju, szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • narzędzia oraz środki ochrony indywidualnej potrzebne do wykonywanej pracy.
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy