Spawacz - Demonstrator Urządzeń Spawalniczych

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2018-06-21
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2018-07-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Światowy lider w dziedzinie technologii spawania, systemów ładowania akumulatorów i elektroniki solarnej rekrutuje na stanowisko:

    Zakres obowiązków

    • Wsparcie techniczne klientów końcowych, dystrybutorów i integratorów
    • Organizacja i prowadzenie pokazów i szkoleń spawalniczych
    • Doradztwo techniczne w zakresie aplikacji spawalniczych
    • Organizacja, przeprowadzanie i dokumentowanie badań spoin
    • Uruchamianie systemów spawalniczych, szkolenie ekspertów, uruchamianie produkcji u klientów
    • Instalacja i aktualizacja oprogramowania Fronius
    • Tworzenie dedykowanych parametrów spawania dla konkretnych aplikacji spawalniczych
    • Udział w targach i zapewnienie wsparcia na imprezach krajowych
    • Przekazywanie informacji zwrotnej z rynku i od klientów
    • Pomoc w konfiguracji złożonych systemów spawalniczych podczas przygotowywania ofert
    • Pomoc w zarządzaniu sprzętem do prezentacji i wynajmu

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie techniczne
    • Certyfikaty spawalnicze na podstawowe metody (TIG, MIG/MAG, MMA)

    Umiejętności zawodowe i interpersonalne

    • Praktyczna umiejętność spawania metodami TIG, MIG/MAG, MMA
    • Umiejętność wykonywania pokazów spawania i prowadzenia prezentacji sprzętu
    • Gotowość do podróżowania (woj. lubelskie, podkarpackie)
    • Prawo jazdy kat. B
    • Obsługa komputera
    • Język angielski mile widziany

    Oferujemy:

    Pracę w stabilnej firmie
    Samochód służbowy, laptop, telefon
    Kontakt z najnowszymi technologiami
    Umowę o pracę

    Opiekę medyczną
    Kurs języka angielskiego
    Pracę w wyjątkowo fajnym, zgranym zespole