Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz

Dolphin Poland LLPO firmie

  • Emmaboda, Szwecja

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje 1 spawacza do pracy na terenie Szwecji ( Emmaboda )

Spawacz

Rozpoczęcie pracy: od zaraz do marca 2021 ( zapewniona przerwa świąteczna )

Opis stanowiska:

  • spawanie piecy kasetowych ,ciecie i szlifowanie

Wymagania:

  • Własna działalność gospodarcza
  • Doświadczenie w pracach spawalniczych
  • Dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobry stan zdrowia
  • Prawo jazdy kat B mile widziane

Oferujemy:

  • dojazd do pracy
  • zakwaterowanie
  • 14 EUR/H
  • 50 /h tydzień (wolne weekendy)
  • ubrania i narzędzia do pracy
prosimy słać CV ze zdjęciem w jęz. ang i jęz. polskim

Ogłoszenie archiwalne