Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

Barona Human Resource Services Sp. z.o.o

  • Kesälahti, Finlandia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Робота для іноземців
    без польської
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to jedna z najlepszych firm, będących producentami maszyn i urządzeń leśnych na rynku fińskim. Charakteryzują ją: zastosowanie nowoczesnej technologii, innowacyjność oraz wieloletnie doświadczenie, co pozwala spełniać potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiału dla robota poprzez manualne sczepianie elementów, praca ze stalą czarną S355-700;

  • obsługa robota spawalniczego;

  • oczyszczanie elementów po wyjściu z maszyny;

  • obsługa spawarek 400A.

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • wcześniejsze doświadczenie na stanowisku spawacza;

  • umiejętność ustawiania parametrów spawarek;

  • umiejętność odczytywania rysunku spawalniczego;

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • długoterminowe zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę, min 1 rok z możliwością przedłużenia;

  • wynagrodzenie 15 €/h brutto + fińskie dodatki;

  • dodatki za pracę na II zmianie 1,25 €/h brutto;

  • pełny etat;

  • rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Barona oferuje pracę w fińskich i międzynarodowych, małych, jak i dużych firmach. Jesteśmy szóstym co do wielkości pracodawcą na rynku fińskim i największym, spośród skupionych na sektorze przemysłowym. Rocznie zatrudniamy ponad 30 000 osób w Finlandii oraz innych krajach skandynawskich, z czego ponad 1000 specjalistów z różnych podsektorów produkcyjnych.

Pomożemy Ci znaleźć pracę dopasowaną do Twoich umiejętności oraz chęci doskonalenia się, a także do zainteresowania rozwojem kariery w nowym kraju.

Dołącz do nas!

Będziemy wspierać Cię na różnych etapach Twojej pracy w Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy