Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

VASPEQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • budowa i remont statków

Nasze wymagania

  • aktualne uprawnienia (Mag 136,135 i Tig 141)

  • znajomość rysunku technicznego

  • min. 2-letnie doświadczenie

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • rodzaj zatrudnienia do wyboru przez kandydata: umowa o prace, umowa

  • zlecenie, umowa o dzieło

  • możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych

  • możliwy zwrot kosztów dojazdu do pracy

  • wynagrodzenie w systemie 2 tygodniowym lub miesięcznym

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

VASPEQ Group oznacza jakość. Realizujemy projekty na całym świecie, koncentrując się głównie na rynki Europy Zachodniej i kraje takie jak Niemcy, Wielka Brytania lub Holandia. Naszym głównym partnerem jest TPR FIBERDUR GmbH & Co. wiodąca firma w produkcji GRE i Systemy rur GRVE. Nasza udana współpraca odpowiada za budowę nowoczesnych statków pasażerskich w Niemieckie stocznie Meyer w Pappenburgu i Rostocku jak również do konserwacji systemów rurowych na statkach w stocznie na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy