Ta oferta pracy jest nieaktualna od 580 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Gdańsk, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    JK Polska Sp. z o.o.

    JK Polska Sp z o.o. jest nowo powstałym polskim oddziałem szwedzkiej firmy JK Rostfria. Produkujemy elementy ze stali nierdzewnej między innymi dla przemysły spożywczego. Obecnie jesteśmy na etapie dynamicznego rozwoju naszego polskiego oddziału w związku z czym prowadzimy rekrutację na stanowisku:

    Spawacz

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie

    Opis stanowiska:

    • Spawanie metodą TIG
    • Obróbka mechaniczna (szlifowanie, gradowanie, etc.)
    • Zapewnienie jakości zgodnej z dokumentacją, za pomocą odpowiednich narzędzi pomiarowych
    • Zapewnienie realizacji zamówień zgodnie z harmonogramem

    Wymagania:

    • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku spawacza TIG
    • Dobra znajomość rysunku technicznego
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, etc.)
    • Duża samodzielność
    • Dbałość o detale i dokładność

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Dużą stabilność zatrudnienia
    • Możliwość współtworzenia rozwijającej się firmy
    • Umowę o pracę
    • Wszelkie wsparcie we wdrożeniu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.