Ta oferta pracy jest nieaktualna od 36 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spawacz

  • Gdynia, pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-10-13

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip HR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 8564 powstała dzięki pasji przyjaciół, w odpowiedzi na potrzeby Klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Nowe wyzwania jakie stają przed menedżerami w zakresie rozwoju osobistego i wzrostu efektywności personelu zachęciły nas do zbudowania szerokiej i elastycznej oferty dostosowanej do potrzeb wielu branż oraz zróżnicowanych rozwiązań biznesowych.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ
Miejsce pracy: Gdynia

Obowiązki:

  • spawanie konstrukcji statku (również offshore),
  • spawanie metodą 136 elektrodą topliwą w osłonie gazów aktywnych drutem proszkowym MAG,
  • spawanie dużych konstrukcji stalowych (uprawnienia do spawania metodą 136, minimum pozycje PF, PC dla grubości 12mm, pachwina minimum w pionie, podkładka ceramiczna),

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • min. 2 lata doświadczenia w spawaniu,
  • kursy spawania i lutowania,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie 18 zł / h (netto),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • dla obcokrajowców pomoc w zebraniu odpowiednich dokumentów,
Zainteresowanych prosimy o składanie CV za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Toolip HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Wajdeloty 19/2, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się