Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz instalacji światłowodowych (do przyuczenia)

WERIN Sp. z o. o.O firmie

  • Harcerzy 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

WERIN Sp. z o. o.

Harcerzy 3

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • montaż i spawanie kabli światłowodowych;

  • wykonywanie pomiarów;

  • prowadzenie dokumentacji technicznej;

  • przygotowywanie tras kablowych;

  • układanie i zaciąganie kabli światłowodowych.

Nasze wymagania

  • zdolności manualne, precyzyjność;

  • uczciwe i dokładne wykonywanie powierzonych zadań;

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;

  • dbanie o powierzony sprzęt;

  • zaangażowanie w pracę i chęć rozwoju;

  • umiejętność pracy z innym.

Mile widziane

  • znajomość technologii światłowodowej;

  • doświadczenie, znajomość rynku i rozwiązań branży teletechnicznej;

  • wykształcenie techniczne;

  • prawo jazdy kat. B lub B+E.

To oferujemy

  • stabilizację, z naszymi pracownikami chcemy się wiązać na lata;

  • stałe wynagrodzenie, które będzie odpowiadać Twojemu doświadczenie i będzie rosnąć z Twoimi kompetencjami;

  • możliwość rozwoju w obszarze wiedzy technicznej,

  • dobrą atmosferę; zależy nam na tym, aby ludzie w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

W Werinie zajmujemy się projektami telekomunikacyjnymi, elektrycznymi i niskoprądowymi. W naszej pracy wykorzystujemy różne technologie, m.in. światłowodową. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko spawacza instalacji światłowodowych (do przyuczenia) do projektów realizowanych na terenie Polski (woj. zachodniopomorskie) i Niemiec.

Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym plusem, choć nie jest obowiązkowe. Możemy Cię wiele nauczyć.

Przewiń do profilu firmy