Spawacz

  • Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Jasionka 96, 28-300 Jędrzejów, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 24.06.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 24.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DP CleanTech Group dostarcza swoim klientom kompleksowe rozwiązania do wytwarzania czystej energii z odpadów biomasowych, zapewniając projektowanie, technologię, produkcję oraz montaż kompletnych lub częściowych elementów elektrowni. W ramach swojej działalności na terenie Polski DP CleanTech posiada zakład produkcyjny elementów ciśnieniowych kotłów w Jędrzejowie oraz biuro projektowo – inżynieryjne w Katowicach.

    Obecnie do zakładu produkcyjnego w Jędrzejowie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Spawacz
    Miejsce pracy: Jędrzejów

    Opis stanowiska:

    • Spawanie elementów ciśnieniowych i konstrukcji stalowych
    • Kontrola i dbałość o jakość wykonanych elementów
    • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego zgodnie z zasadami BHP

    Oczekujemy:

    • Doświadczenia w pracy na stanowisku spawacza TIG, TIG+E lub MAG
    • Mile widziane certyfikaty spawalnicze
    • Umiejętności czytania rysunku technicznego

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (możliwe są do rozważenia również inne formy współpracy)
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętność
    • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia zawodowego
    • Możliwość wyjazdów na zagraniczne projekty montażowe
    W celu przesłania zgłoszenia, niezbędne jest wyrażenie zgody o prezentowanej treść:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DP Clean Tech Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

    Jeśli chce Pan/Pani, aby złożone dokumenty aplikacyjne zostały uwzględnione w przyszłych rekrutacjach, proszę o dodanie również poniższej klauzuli.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DP Clean Tech Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacjach.
    KLAUZULA INFORMACYJNA
    Informuję, że zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych:
    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
    Nazwa:
    DP CLEAN TECH POLAND Sp. z o.o.
    Adres:
    ul. Jasionka 96, 28-300 Jędrzejów
    NIP:
    772-22-85-961
    1. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest: [email protected]
    2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu/ach rekrutacji lub przyszłych rekrutacji.
    3. Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest:
    na podstawie Twojej zgody - zgodnie z art. 6 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku.
    1. W razie konieczności dane mogą być udostępnione podmiotom:
    Grupa DP Clean Tech, podmiotom upoważnionym na podstawie prawa.
    1. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 12 miesięcy.
    2. Posiada Pani/Pan prawo do:
    a)        żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
    b)       cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
    c)        wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania,
    d)       przenoszenia danych,
    e)       wniesienia skargi do organu nadzorczego,
    1. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody – również w kolejnych procesach rekrutacyjnych
    2. Pani/Pana dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.