Spawacz

  • Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Pracownik fizyczny
  • 26.06.2019
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 26.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Dolphin Poland LLP poszukuje wykwalifikowanych spawaczy , spawanie metodą TIG (141 materiał 1.1 i 1.2) do pracy w Polsce
    Spawacz
    Miejsce pracy: Jędrzejów
    Rozpoczęcie pracy: od zaraz – do końca lipca 2019

    Opis stanowiska:

    • Praca przy spawaniu w urządzeniach ciśnieniowych według rysunków

    Wymagania:

    • Własna działalność gospodarcza
    • Doświadczenie w pracy
    • certyfikat spawalniczy ISO 9606-1
    • Dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Umiejętność czytania rysunków
    • Prawo jazdy mile widziane

    Oferujemy:

    • dojazd do pracy
    • zakwaterowanie
    • 17 EUR/H
    • 55-65 /h tydzień
    • ubrania i narzędzia do pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.