Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

Instytut Mechaniki Sp. z o.o.

  • Inżynierska 3, Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Inżynierska 3

Jelcz-Laskowice

Twój zakres obowiązków

Zatrudnimy spawaczy spawających stale węglowe, a także stopowe oraz aluminium metodami MAG 135 a także TIG 141. Praca dwuzmianowa.

Nasze wymagania

  • Niezbędne dobre umiejętności spawania metodą MAG 135

  • Dobra znajomość rysunku technicznego

  • Doświadczenie w spawaniu dla branży kolejowej (Spoiny podlegają odbiorom zależnie od projektów są to odbiory: VT, MT, PT lub RT)

  • Zdolności manualne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Komunikatywność w języku polskim

  • Mile widziane uprawnienia na obsługę suwnic

  • Mile widziane umiejętności posługiwania się metodą TIG 141

To oferujemy

Oferujemy pracę w renomowanej firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tylko i wyłącznie bezpośrednio w firmie, wysokie wynagrodzenie zgodne z posiadanymi umiejętnościami i uprawnieniami. Warunkiem przyjęcia jest pozytywna ocena wstępna na próbach spawalniczych. Możliwość szkolenia i awansu zawodowego.

O nas

Instytut Mechaniki Sp. z o.o. (wchodzący w skład Grupy IM) jest dostawcą komponentów i systemów stalowych dla branży transportowej i przemysłowej. Wyroby firmy znajdują swoje zastosowanie w pociągach, tramwajach i autobusach użytkowanych na całym świecie.