Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz (k/m)

ART PłakowiceO firmie

ART Płakowice

Nowy Świat 2

Lwówek Śląski

Twój zakres obowiązków

  • spawanie precyzyjne elementów z blachy czarnej, stali nierdzewnej

  • obróbka spoin po spawaniu

  • przygotowanie elementów do lakierowania

  • kontrola połączeń i ich zgodności z rysunkiem technicznym

  • zgrzewanie na zgrzewarkach punktowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • umiejętność spawania metodą MIG/MAG; TIG

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

To oferujemy

  • umowę o pracę bez pośredników

  • system wynagrodzeń uzależniony od umiejętności i doświadczenia

  • premię uzależnioną od efektywności pracy

  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych - każdy znajdzie coś dla siebie

Przedsiębiorstwo „ART Płakowice” Sp. z o.o. jest firmą produkcyjną należącą do ART Gruppe, która od ponad 60 lat odnosi sukcesy na rynku w obszarach związanych z elektrotechniką, mechatroniką i obróbką blachy. W Lwówku Śląskim jesteśmy obecni od ponad 25 lat.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje zawierające CV w języku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem Pracuj.pl.