Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz

FAMUR S.A.

26,0040,00 brutto / godz.
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

FAMUR S.A.

Tadeusza Boya Żeleńskiego 107

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie połączeń spawanych konstrukcji oraz elementów maszyn górniczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (specjalizacja spawacz)

  • świadectwo Egzaminu Kwalifikacyjnego Spawacza w metodzie MAG 135

  • uprawnienia do obsługi suwnic sterowanych z poziomu roboczego

  • pozytywne nastawienie do pracy i pracowitość

  • rzetelne podejście do powierzonych zadań i obowiązków, chęć do pracy

  • punktualność

To oferujemy

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe, premie frekwencyjne, nagrody jubileuszowe)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • ubezpieczenie grupowe oraz prywatną opiekę medyczną

  • profesjonalne wdrożenie w ramach programu Opiekun Nowego Pracownika

  • spotkania integracyjne

  • możliwość zdobycia dodatkowego wynagrodzenia w ramach programu poleceń pracowniczych oraz programu sugestii pracowniczych KAIZEN

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Spotkanie rekrutacyjne

FAMUR S.A.

Jesteśmy holdingiem technologicznym dostarczającym rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.

Przewiń do profilu firmy