Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz konstrukcji stalowych i rurowych

MALU CONSTRUCTION sp. z o.o.

70,00120,00 brutto / godz.
  • Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • 111, SMAW, spawanie elektroda otuloną

  • 135, MAG, spawanie półautomatyczne drutem litym w osłonie gazu aktywnego

  • 136, FCAW, spawanie półautomatyczne drutem proszkowym z rdzeniem rutylowym w osłonie gazu aktywnego

  • 141, TIG, spawanie elektrodą nietopliwą w osłonie gazu obojętnego

Nasze wymagania

  • Poszukujemy doświadczonych Spawaczy z umiejętnością spawania poniższymi metodami:

To oferujemy

  • MaLu Construction Sp. z o.o. chętnie nawiąże współpracę z nowymi kandydatami. Oferujemy interesującą i rozwojową pracę w wykfalifikowanym i doświadczonym otoczeniu. Nawiązanie z nami współpracy daje możliwość rozwoju oraz uczestnictwa w realizacji ciekawych krajowych i zagranicznych projektów, których zleceniodawcami są nasi znani krajowi i zagraniczni partnerzy.

    O nas

    MaLu Construction specjalizuje się zarówno w prostych pracach jak i w zaawansowanych projektach w różnych gałęziach przemysłu, takich jak:

    • Przemysł cukrowniczy

    • Przemysł papierniczy

    • LNG

    • Przemysł chemiczny

    • Oczyszczalnie i biogazownie

    • Rafineryjno-petrochemicznego

    W realizacji projektów posługujemy się poniższymi technologiami spawania:

    • 121, SAW, spawanie łukiem krytym

    • Połączenia wszystkich tych metod