Spawacz

  • Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-06-27
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2019-07-27)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZAKŁAD MECHANICZNY HML NOSEWICZ JEDNOSTKA INNOWACYJNO-WDROŻENIOWA sp.j.

    Spawacz

    Miejsce pracy: Lidzbark Warmiński

    Opis stanowiska:

    • spawanie blach i konstrukcji stalowych
    • obsługa elektronarzędzi
    • odczyt rysunku technicznego

    Wymagania:

    • uprawnienia spawalnicze TIG i/lub MAG
    • znajomość rysunku technicznego
    • minimum 2 lata doświadczenia w spawaniu metodą TIG i/lub MAG
    • doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej
    • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego - szkolenia, zdobywanie nowych uprawnień
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Zadzwoń Aplikuj teraz

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".