Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

PRECIMET H.C.E. Sp. z o.o.

4 6005 400 brutto / mies.
  • Pomorska 555, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Pomorska 555

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • realizacja bieżących zadań produkcyjnych,

  • praca wg zadanej dokumentacji technicznej,

  • spawanie konstrukcji stalowych ze stali czarnej,

  • obróbka elementów po spawaniu,

  • samokontrola wykonanych elementów,

  • programowanie i obsługa robota spawalniczego (zapewniamy szkolenie).

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane techniczne),

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy jako spawacz,

  • aktualne uprawnienia,

  • biegłe czytanie rysunku technicznego,

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,

  • dokładność i dyscyplina pracy,

  • dbałość o powierzony sprzęt i mienie,

  • zaangażowanie w rozwój.

To oferujemy

  • stałą umowę o pracę,

  • dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • dofinansowanie do karty Multi Sport.

O nas

Firma PRECIMET H.C.E. poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Spawacz konstrukcji stalowych MIG/MAG/TIG

Stanowimy czołówkę producentów sprzętu i wyposażenia dla profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego. Projektujemy i produkujemy sprzęt i wyposażenie dla profesjonalnych szklarni na całym świecie. Zaczynając od najprostszych przyrządów, stopniowo zdobywaliśmy doświadczenie i uznanie klientów poszerzając ofertę o coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia.

Po 30 latach działalności PRECIMET H.C.E. jest znanym w kraju i za granicą producentem sprzętu i wyposażenia dla profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego. Kładziemy nacisk na budowanie długotrwałych więzi ze współpracownikami, klientami, partnerami handlowymi oraz dostawcami. Wszystkie relacje biznesowe opieramy na wzajemnym zaufaniu, jasnych zasadach współpracy oraz elastyczności w rozumieniu wzajemnych potrzeb.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i rozwiązań przeznaczonych dla światowego profesjonalnego ogrodnictwa szklarniowego. Realizujemy naszą misję poprzez elastyczne podejście na zmiany zachodzące w technice szklarniowej i konieczność ciągłego dostosowywania produktów i świadczonych usług do aktualnych standardów. Wzrost poziomu jakości obsługi klienta i utrzymanie pozytywnych relacji, podnoszenie kwalifikacji pracowników, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze produkcji i organizacji firmy oraz inwestycje w nowoczesny park maszynowy wspierają realizację misji.