Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz

ALUSKY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • spawanie stali i aluminium metodami TIG i MAG-MIG wg. dokumentacji konstrukcyjnej i wymagań określonych dla konstrukcji,

  • opracowywanie i dobór technologii spawania do określonych wymagań konstrukcji,

  • udział w konsultacjach dotyczących wdrażania nowych konstrukcji,

  • współudział w opracowywaniu i wykonywanie przyrządów niezbędnych do wykonywanych zadań;

  • przygotowywanie detali do spawania,

  • szlifowanie m.in. lica spoin,

  • samokontrola wykonanej pracy,

  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi,

  • kontrola jakości spawanych elementów,

  • zachowanie bezpiecznych warunków pracy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie,

  • uprawnienia,

  • zdolności manualne, dbałość o szczegóły,

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,

  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole,

  • motywacja do pracy,

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków,

  • przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w firmie,

  • dbanie o dobre imię i wizerunek firmy.

To oferujemy

  • stabilną pracę (umowa o pracę) w kreatywnym i zgranym zespole,

  • rozwój w szybko rozwijającej się firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie dynamiczne - w zależności od posiadanej wiedzy i umiejętności,

  • odzież BHP objęta usługą serwisu zewnętrznego,

  • bardzo dobrze wyposażone stanowisko pracy,

  • dostęp do niezbędnych materiałów,

  • wsparcie doświadczonej kadry.

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Do naszego zakładu w Lublinie, produkującego różnego rodzaju konstrukcje aluminiowo-stalowe oraz aluminiowe (w tym okna) poszukujemy spawacza, który będzie uczestniczył w procesie produkcji elementów do m.in.: zabudów samochodów i konstrukcji reklamowych oraz użytkowych.

Przewiń do profilu firmy