Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz - MAG (135/136)

Piening GmbHO firmie

  • Düsseldorf, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Koronawirus jeszcze nie minął, ale pomimo tego życie musi toczyć się dalej!

Szukasz dobrze płatnej pracy jako spawacz w Niemczech?

To przeczytaj poniższą ofertę pracy!

Spawacz - MAG (135/136) (Stawka początkowa 18,00 € brutto + 40.00 € dieta za każdy dzień roboczy)

Od ponad 40 lat nazwa Piening oznacza dobrego i wykwalifikowanego dostawcę uług personalnych. Cieszymy sie zaufaniem naszych klientów z branży elektrycznej, hydraulicznej, automatyki i serwisu przemysłowego oraz zadowoleniem 6.500 pracowników.

Miejsce pracy
: Düsseldorf

Stosunek pracy: stałe zatrudnienie w naszej firmie

Czas trwania umowy: nieokreślony

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Twoje obowiązki:

  • Samodzielna praca według rysunków technicznych
  • Spawanie różnych części i konstrukcji stalowych dźwigów

Nasze wymagania:

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie jako spawacz MAG
  • Prawo jazdy i samochód - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejetność samodzielnej pracy
  • Niezawodność i umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę, zawartą na czas nieokreślony z nami jako pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:
    od 18,00 EURO brutto
  • Dieta w wysokości 40 EUR /za przepracowany dzień
  • Taryfowe i ponadtaryfowe dodatki branżowe
  • Dodatek do nadgodzin +25%
  • Dodatkowe pieniądze na święta Bożego Narodzenia i urlop do 600 EUR
  • BONUS dla polecenie nowego pracownika – do 700 EUR;
  • Organizacja zakwaterowania i przyjazdu
  • Wysokiej jakości bezpłatna odzież robocza oraz środki ochrony indywidualnej
  • Indywidualna opieka dysponenta
  • Komunikacja przez firmową aplikację
  • Asystentki mówiące w jezyku polskim
  • Organizacja ubezpieczenia zdrowotnego i zgłoszenie do urzędu skarbowego

Pragniesz otrzymać stawkę początkową 18,42€?

To weź udzial w próbkach spawalniczych w następujacych terminach:

20.01.2021 – Gliwice

27.01.2021 - Gdynia

Proszę wyślij swoje CV lub umów telefonicznie spotkanie

Piening GmbH
Carl-Bertelsmann-Straße 203
33335 Gütersloh

Adam Fronczek
POL - Tel. 0048 507 223 992

Ewa Goss
POL – Tel. 0048 799 030 680

Ogłoszenie archiwalne