Logo Pracuj.pl

Spawacz MAG 135/138 lub TIG 141

J&J Steel Sp. z o.o.O firmie

  • Dania
    zagranica
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • spawanie w metodzie MAG 135/138 lub TIG 141 (stal nierdzewna)
  • obsługa maszyn i urządzeń technologicznych
  • praca dwuzmianowa (37 godzin w tygodniu)

Nasze wymagania

  • mile widziane uprawnienia spawalnicze w metodzie MAG 135/138 lub TIG 141
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • dokładność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziany język angielski lub duński w stopniu komunikatywnym
  • 3 letnie doświadczenie jako spawacz

To oferujemy

  • środowisko pracy oparte na wzajemnym zaufaniu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • duńską umowę o pracę
  • wynagrodzenie według systemu wynagrodzeń firmy
  • pomoc w zakwaterowaniu
  • możliwe szkolenie w języku polskim
  • praca według następującego planu: 4 tygodnie pracy w Danii, 55,5 godziny tygodniowo, 9,25 godziny dziennie, 6 dni w tygodniu. 2 tygodnie gratis w Polsce

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

Spawacz MAG 135/138 lub TIG 141, Dania