Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz MAG 135

PowerJobs Sp. z o.o.O firmie

  • Okolice Verdun, Francja

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • praca w zakładzie przy spawaniu elementów maszyn budowlanych, rolniczych

  • spawanie metodą MAG 135, 136 BW i FW;

  • rodzaj materiału: stal czarna.

Nasze wymagania

  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;

  • darmowe próbki spawalnicze w Katowicach przed wyjazdem do Francji;

  • mile widziany aktualny certyfikat w metodzie MAG;

  • mile widziany własny samochód.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2021;

  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;

  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2200 do 2400 euro netto/miesiąc;

  • wynagrodzenie na stanowisku spawacz za 152 godziny pracy 1800 euro netto, tj. 11,84 euro netto/godz. + premia assiduite za obecność i punktualność w pracy wg uznania klienta; szacowany zarobek wraz z premią za 152 godziny 1900 euro netto;

  • wynagrodzenie na stanowisku spawacz/monter szef ekipy za 152 godziny pracy 1980 euro netto, tj. 13,02 euro netto/godz. + premia assiduite za obecność i punktualność w pracy wg uznania klienta;

  • szacowany zarobek wraz z premią za 152 godziny 2100 euro netto;

  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;

  • dla osób z komunikatywnym francuskim dodatek 100 euro netto;

  • zwrot kosztów przejazdu Polska – Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach;

  • program rekomendacyjny – 100 euro netto za polecenie pracownika;

  • opiekę polskiego koordynatora;

  • darmowe zakwaterowanie;

  • odzież roboczą.

PowerJobs Sp. z o.o.

Agencja zatrudnienia PowerJobs Sp. z o.o. (nr KRAZ 11749), mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, oferuje pracę w firmach z branży produkcyjnej, przemysłowej, logistycznej i automotive w Polsce, Niemczech oraz Francji. Pomagamy naszym kandydatom w znalezieniu zatrudnienia zgodnego z ich oczekiwaniami i kwalifikacjami. Pracownikom gwarantujemy pełne wsparcie koordynatorów i terminowe wypłaty. Aplikuj i pracuj dla najlepszych!

Przewiń do profilu firmy