Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MAG 135

Bomet Sp. z o.o. O firmie

13 00015 000 brutto / mies.
  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Od 25 lat zatrudniamy najlepszych specjalistów z Polski dla renomowanych przedsiębiorstw w Niemczech

Oferujemy długoterminowe zatrudnienie na produkcji w rozpoznawalnej niemieckiej firmie, zajmującej się produkcją konstrukcji stalowych dla przemysłu energetycznego i chemicznego, niedaleko miasta Bremen.

Szukasz stabilnego i legalnego zatrudnienia u jednego pracodawcy? Posiadasz ponadprzeciętne umiejętności techniczne? Nie czekaj. Aplikuj już teraz!

Opis stanowiska pracy:

  • spawanie w metodzie MAG 135 blach i rur ze stali czarnej, o grubości od 5mm wzwyż
  • spawanie w pozycjach PA, PB, PC, PF
  • spawanie konstrukcji takich jak filtry, kanały spalin, kanały powietrza, kominy, zbiorniki
  • praca w polskim zespole profesjonalistów
  • praca w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do soboty

Od każdego członka naszego zespołu oczekujemy:

  • min.1 rok doświadczenia w spawaniu metodą MAG 135 pod badania nieniszczące (US/RT itp.)
  • aktualnych uprawnień spawalniczych
  • umiejętność spawania w pozycji podolnej, nabocznej, naściennej i pionowej (PA, PB, PC, PF)
  • dokładności i precyzji w wykonywaniu pracy
  • gotowości do podjęcia zatrudnienia w ciągu 7-10 dni

Gwarantujemy:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie w jednej z najlepszych firm na rynku
  • w pełni legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pewne wynagrodzenie na rękę od 11,00€ do 12,00€ na godzinę
  • comiesięczne wypłaty w Euro przelewem na konto
  • możliwość pracy ok. 200 godzin w miesiącu
  • możliwość zaliczek na życzenie
  • darmowe i w pełni wyposażone mieszkanie z WiFi
  • możliwość pokoi jednoosobowych
  • dodatek za przejazdy własnym autem
  • bonus na podróż do Niemiec
  • pełną opiekę lekarską, administracyjną i prawną
  • możliwość ubiegania się o niemiecki zasiłek na dzieci
  • regularne powroty do Polski ustalane indywidualnie
  • możliwość darmowych szkoleń i rozwoju zawodowego

Prosimy o wysyłanie CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 12058

Ogłoszenie archiwalne