Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz MAG 135

PowerJobs Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
Agencja pracy tymczasowej PowerJobs Sp. z o.o. wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11749, mieszcząca się w Katowicach przy ul. Ks. P. Ściegiennego 3, działa na rynku polskim i zagranicznym od 2006 roku. Z powodzeniem realizujemy projekty rekrutacyjne w branżach produkcyjnej, budowlanej i logistycznej. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:
  • praca w zakładzie przy spawaniu elementów nadwozi samochodowych;
  • spawanie MAG 135 BW i FW;
  • rodzaj materiału: stal czarna.

Wymagania:
  • aktualny certyfikat spawalniczy;
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako spawacz;
  • umiejętność spawania MAG FW i BW.
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2020/2021;
  • pracę tymczasową na pełen etat w oparciu o polską umowę o pracę;
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2000 do 2300 euro netto/miesiąc;
  • wynagrodzenie za 160 godziny pracy 1900 euro netto z ekwiwalentem za urlop, tj. 11,87 euro netto/godz.;
  • składki do ZUSu odprowadzane od średniej krajowej;
  • dla osób z komunikatywnym niemieckim dodatek 100 euro netto;
  • zwrot kosztów amortyzacji samochodu do 100 euro netto / miesiąc;
  • program rekomendacyjny – 100 euro netto za polecenie pracownika;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • zapewniamy odzież roboczą.
Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim.
PowerJobs Sp. z o.o.
ul. Ks. P. Ściegiennego 3, 40-114 Katowice
www.powerjobs.pl, +48728591040, [email protected]
Agencja Zatrudnienia nr 11749
REGON 240367803, KRS 0000254883
NIP 644-32-86-429

Ogłoszenie archiwalne