Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spawacz MAG 135

Przedsiębiorstwo Montażowe Kotłomontaż Sp. z o.o.O firmie

  • Niemcy

    zagranica
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • spawanie elementów stalowych o grubości od 1mm do 10 mm

Nasze wymagania

  • umiejętności spawania w metodzie MAG 135

  • znajomość rysunku technicznego mile widziana

  • mile widziane uprawnienia UDT na obsługę suwnic poziomu 0

  • zaangażowania w prace

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • warunkiem koniecznym jest co najmniej 30 dniowy pobyt w kraju przed podjęciem zatrudnienia w Niemczech

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

  • stabilne zatrudnienie

  • dojazd do pracy

  • ubezpieczenie i gwarancja odprowadzania składek

  • dobrej jakości ubrania robocze

Przedsiębiorstwo Montażowe Kotłomontaż Sp. z o.o.

W zakresie naszej wieloletniej działalności krajowej oraz eksportowej na terenie Unii Europejskiej wykonujemy prace, jako samodzielny wykonawca lub podwykonawca renomowanych firm w dziedzinie energetyki zawodowej i przemysłowej, w różnych gałęziach przemysłu chemicznego, petrochemicznego, metalowego, metalurgicznego, górniczego oraz lekkiego (produkcja elementów kotłowych i konstrukcyjnych oraz usługi remontowo-montażowe i modernizacyjne).

Więcej informacji o nas: www.kotlomontaz.pl

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

W przypadku pytań kontakt telefoniczny.