Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spawacz MAG 135

Pracownicy Budowlani

  • Niemcy

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Firma istniejąca na rynku od 20 lat, działająca m.in. w branży metalowo – stalowej,
obecnie otwiera rekrutację na stanowisko:

Zadania:

  • Praca na prostych konstrukcjach stalowych – praca jednozmianowa na hali

  • Posiadasz certyfikat MAG 135
  • Masz doświadczenie przy spawaniu konstrukcji stalowych
  • Jesteś rzetelnym pracownikiem, na którym można polegać i szukasz firmy do stałej współpracy

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie polskiej umowie o pracę z pełnym ubezpieczeniem
  • Wynagrodzenie 13,00 euro na rękę/h
  • Możliwość pobrania zaliczki po tygodniu pracy
  • Zjazdy w systemie 4/1
  • Bezpłatne zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach
  • Zwroty za przejazdy do Niemiec
  • Możliwość pobrania Kindergeld
  • Stałą współpracę
Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia aplikacji.
Administratorem danych jest firma Pracownicy Budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro(małpa)pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Ogłoszenie archiwalne